NASZE REFERENCJE

Paulina i Marcin

Data wesela: 11.07.2015

Dziękujemy jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo...za przecudną atmosferę, jaką przez całą noc podtrzymywaliście na naszym weselu, za pełen profesjonalizm, za bezproblemową i wzorową współpracę i za to jakimi ludźmi jesteście. Życzliwość w stosunku do ludzi, mega wielki talent i serducho jakie wkładacie w waszą pracę sprawił, że ten dzień i noc były najcudowniejsze w naszym życiu, a nasi goście bardzo zadowoleni i zachwyceni muzyką. Z całą odpowiedzialnością możemy każdemu polecić Zespół Longplay.

Hania i Mariusz

Data wesela: 4.07.2015

Trochę czasu minęło więc możemy już na chłodno ocenić wesele. W dniu ślubu wydawało się, że muzyka jest świetna, że Zespół ma wizję prowadzenia całej zabawy, dobierania utworów, mieli świetny kontakt z nami, z gośćmi. W emocjach wszystko było super, od pierwszej do ostatniej nuty. Jak już emocje opadły, to musimy przyznać, że wszystkie odczucia były w 100% prawidłowe. Bardzo dziękujemy za najpiękniejszy wieczór w życiu, spędzony przy super muzyce i z profesjonalnymi i przesympatycznymi ludźmi! :)

Monika i Tomek

Data wesela: 20.06.2015

Longplay to grupa ludzi z pasją! Dziękujemy za wspaniałą zabawę weselną do białego rana i bezproblemową współpracę. Polecamy Was z całego serca!!!! Monika i Tomek

Aneta i Paweł

Data wesela: 25.10.2014

Witamy.Z ogromną przyjemnością chcemy raz jeszcze podziękować zespołowi Longplay i polecić go wszystkim szukającym na prawdę dobrego zespołu na swoje wesele.W składzie zespołu są profesjonalni,utalentowani i bardzo sympatyczni młodzi ludzie,którzy jak niewiele zespołów(a długoooooo szukaliśmy) spełnili oczekiwania nasze jak i naszych gości weselnych.Zespół wyróżnia przede wszystkim 100% muzyki na żywo jak i sposób prowadzenia wesela.Jesteście super.Gorąco polecamy :-)

Magda i Szymon

Data wesela: 20.09.2014

Dziękujemy za super zabawę. Zespół bardzo otwarty na propozycje, pomocny w wyborze zabaw i w ogólnej organizacji. Goście byli zachwyceni ! Pomoc w przycięciu piosenki do pierwszego tańca nieoceniona. Nie mogliśmy dokonać lepszego wyboru :)

Magdalena i Grzegorz

data wesela: 12.10.2013

Zespół Longplay kilkoma słowami: pełen profesjonalizm, zaangażowanie , świetna zabawa i atmosfera. To jeden z niewielu zespołów, który dba o potrzeby klienta, jest chętny i współpracujący przy nowatorskich pomysłach Państwa Młodych. Muzyka przez nich grana trzymała gości do białego rana. ;) gdyby cofnąć czas, dokonaliśmy takiego samego wyboru dot. Zespołu! Dzięki wam za świetną zabawę, która potwierdzają nam na każdym kroku goście! Z czystym sercem możemy i będziemy was polecać dalej :)

Please reload

Dodaj opinię

Podziel się wrażeniami z imprezy z naszym udziałem! :)

 

W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz propozycję przesłania do nas zdjęcia do zamieszczenia obok komentarza.

© 2018 Longplay CoverBand

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon